Paralelní vesmír – úniková hra vhodná pro dospělé, pro děti a školyÚniková hra Paralelní vesmír vhodná pro dospělé i pro děti z Brna a okolí

Vyberete si cestu Magie nebo cestu Techniky v této únikové hře?

Za projektem největší únikové hry v této části vesmíru stojí veterinární lékařka, vesmírný inženýr budující družice pro Evropskou vesmírnou agenturu a psycholog. Pro Vás a Vaše děti jsme vytvořili prostor, kde si prověříte svoji kreativitu, schopnost spolupráce a dostanete taky dávku adrenalinu. Chtěli jsme vytvořit hru, která je napínavá, avšak ne hororová.


Platba na místě hotově nebo kartou.

Úniková místnost plná fantazie vhodná i pro děti

Při tvorbě Paralelního vesmíru jsme se lehce inspirovali knihou Mezisvět od jednoho z nejznámějších sci-fi a fantasy autorů Neila Gaimana.

Dle některých fyzikálních teorií je pravděpodobné, že náš vesmír je pouze jedním z mnoha. Existuje nepřeberné množství paralelních, které jsou více či méně podobné tomu našemu. Některé se vydaly cestou technologie, jiné cestou magie. Naše Země je někde uprostřed. Budujeme rakety, elektrárny a stroje a současně většina lidí věří na anděly, duchy a magii.

V ne úplně daleké budoucnosti se možná bude rozhodovat o tom, který z těchto principů ovládne naši realitu.

Ve všech vesmírech existují jen dvě podstatné skutečnosti, na kterých záleží – čas a energie. Realita Země, která bude mít v rozhodujícím čase víc energie a času, přežije.

Nehledáme supermany ani nabušené svalnáče. Pokud jsi kreativní, umíš spolupracovat a používáš mozek nejen na to, abys uměl zapnout TV a objednat pizzu, možná jsi náš člověk. V brněnském podzemním komplexu si vyber jednu z našich dvou tréninkových cest.

Cestu magie nebo techniky – anebo zkusíš obě?

Co tě čeká?

V každém vesmíru se nachází osm místností a na jejich konci síň pravdy – souboj s časem a paralelní realitou. Lasery, senzory a technické vychytávky, respektive magické mechanismy, jsou v každé z místností. Všude kolem tebe to vypadá podobně jako u nás, ale jsou zde i znepokojivé detaily…

Magie 1 Magie 2 Magie 3 Magie 4 Magie 5 Magie 6 Magie 7 Magie 8 Magie 9 Technika 1 Technika 2 technika 3 Technika 4 Technika 5 Technika 6 Technika 7 Technika 8 Technika 9

Realita týmu, který bude mít na konci víc času a získá víc palivových článků, bude pokračovat. Ale jen v případě ODVETY, kdy oba týmy projdou oběma realitami, se ukáže, který z paralelních světů bude ten vítězný.

Parametry únikové hry

Hra Paralelní vesmír není bezbariérová, do hry se vstupuje po schodišti. V herním prostoru je přítmí. Pokud máte obavy, nebojte se nás na omezení zeptat. V našich prostorách je možné umístnit kolo i kočárek. Do hry nevpouštíme osoby pod vlivem alkoholu či drog.

Varianta Obtížnost Počet hráčů: Délka trvání: Cena:
MAGIE střední (musíte přemýšlet,
40 % dokončí bez nápovědy)
3-6 66 minut 1490,-
TECHNIKA střední (i zde se doporučuje přemýšlet),
60 % dokončí bez nápovědy)
2-6 66 minut 1490,-
SOUBOJ VESMÍRŮ střední 5-12 66 minut 2790,-
ODVETA střední 5-12 150 minut 4490,-

VARIANTY

  • Technika / Magie = jedna skupina 2-6 osob v jedné části hry – Technika nebo Magie,
  • Souboj = skupina 5-12 osob se rozdělí na dvě poloviny, jedna hraje Magii, druhá Techniku, potkají se ve finální místnosti,
  • Odveta = skupina 5-12 osob se rozdělí na dvě poloviny, jedna hraje Magii, druhá Techniku, poté se vymění.

Doporučený minimální věk: 10 let


Platba na místě hotově nebo kartou.